dnes má meniny Demeter
zajtra Sabína
26.10. 2021
Šampóny Dove Hair Intense Repair pomáhajú obnoviť poškodené vlasy*
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Zabráňte 90 % poškodenia vlasov predtým, než k nemu dôjde*

Každý deň na naše vlasy pôsobí mnoho vplyvov, ktoré ich môžu namáhať, vysušovať a dokonca aj dlhodobo poškodzovať.

Medzi najčastejšie príčiny zničených vlasov bez života sú opakované chemické a mechanické poškodenia, kvôli ktorým sa problémy opätovne vracajú. Najnáchylnejšie na poškodenie sú vlasy, ktoré sú pravidelne chemicky farbené, tepelne upravované, či iným spôsobom namáhané. Zdá sa takmer nemožné vymaniť sa z kolotoča obnovovania a poškodzovania vlasov.

Množstvo produktov na vlasy je schopné problémy a nedostatky poškodených vlasov vyriešiť  len dočasne, prípadne ich len úspešne prekryť. Osvedčená starostlivosť  Dove Hair intense Repair však prináša dlhodobé riešenie ochrany pred neustálym pozorovaním vlasov a tepelnými úpravami.

Kompletná starostlivosť, ktorá zahŕňa šampón a kondicionér, ponúka spoľahlivú ochranu pred ďalším poškodením. Dove Hair intense Repair poskytuje dlhodobú vonkajšiu starostlivosť, hydratáciu a výživu pre všetky typy vlasov.

Zložky obsiahnuté v šampóne a kondicionéri Dove Hair Intensive Repair, napríklad regeneračný keratín a hydratačný krém na vlasy, pôsobia na celý povrch každého vlasu. Keratín je známy benefitmi ako je hladkosť a jemnosť, ostatné výživné zložky posilnia každý vlas.

Vsaďte na istotu a zvoľte starostlivosť o vlasy Dove Intensive Repair, ktorá je dostupná v 101 drogériách, Tesco, Billa, Kaufland a v ďalších predajniach. 

Odporúčaná maloobchodná cena je 3,39 €.

* Lámavosť spôsobená česaním vlasov poškodených teplom, pri použití šampónu a kondicionéra v porovnaní so šampónom bez kondicionačných zložiek

PR