dnes má meniny Benjamín
zajtra Hugo
31.3. 2020
Šek pre malých bojovníkov putuje do nemocníc
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Krásny výťažok pre predčasne narodené bábätká je už v správnych rukách! Šek v hodnote 4000€ odovzdali v komunitnom centre OZ malíček zástupcovia 101 drogerie a Procter&Gamble.

OZ malíček dáva rodičom vieru a podporu, že v tom nie sú sami, ale vybavenie na Jednotkách intenzívnej starostlivosti novorodeneckých pracovísk nie je také dokonalé, ako by si bábätká so svojou rodinou zaslúžili. V kampani „Pomôžte predčasniatkam“ sa spojil jednoduchý nákup Pampersiek v 101 DROGERIE, ktorým rodičia automaticky prispeli 0,50€ na nové polohovateľné kreslá pre nemocnice. „Z výťažku máme veľkú radosť. Už teraz sa na oddeleniach tešíme na kreslá, ktoré spríjemnia mamičkám prvé dojčenia a chvíle s krehkým bábätkom. V mene malých bojovníkov ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili,“ zhodnotila Ľubica Kaiserová z občianskeho združenia Malíček a zároveň staničná sestra na oddelení s predčasne narodenými deťmi.

Procter & Gamble vníma starostlivosť o nedonosené deti a ich špecifické potreby ako dôležitú tému, ktorá si zaslúži pozornosť. Šťastný a zdravý vývoj každého dieťaťa, vrátane najmenších bojovníkov, je prioritou, preto sa predčasne narodeným bábätkám chcú venovať i v budúcnosti.

TS