dnes má meniny Dobroslav
zajtra Kristína
15.1. 2021
Prečo chcieť čokoľvek iné ako zlato?
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Každá šálka kávy L´OR prebúdza okamih nezabudnuteľného potešenia. Odovzdajte sa svojim zmyslom a nechajte sa podmaniť svetom intenzívnych rafinovaných chutí a arómy.

Objavte exkluzívny výber kávy, pre ten pravý kávový pôžitok. L'Or prináša výnimočnú chuť espressa v  nových hliníkových kapsliach, ktoré sú kompatibilné s Nespresso*  kávovarmi.

Značka L´OR vznikla vo Francúzsku v roku 1992 s ambíciou priniesť francúzskym zákazníkom tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy L´OR zvádza ich zmysly prostredníctvom pohlcujúcich chuťových zážitkov, prebúdzajúcich lavínu pocitov. Plne recyklovateľné hliníkové kapsule L´OR obsahujú prémiovú mletú kávu.

Espresso L´OR si môžete dopriať v štyroch rôznych intenzitách:  Spledente, Forza, Onyx a Ristretto. Každá z nich dosahuje určitý stupeň sily od najslabšej po najsilnejšiu intenzitu, označenú číslom 14. Pre tých,  ktorí preferujú kávu bez kofeínu je tu Decaffeinato.

Bohatá a sladká vôňa produktu DECAFFEINATO je len predohrou pre toto elegantné espresso s tónmi z kakaa a náznakom lesných plodov, pre skutočne výrazný zážitok z kávy, ktorá neobsahuje kofeín.

Nadchnite sa aj vy novou kolekciou L´OR a nechajte sa pohltiť arómou čerstvo namletej kávy s bohatou chuťou.

Kapsule L´OR sú kompatibilné s väčšinou kávorovarov Nespresso*a zakúpiť si ich môžete v bežných predajniach potravín.

*Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

PR