dnes má meniny Timotej
zajtra Gejza
24.1. 2021
Kúpele Piešťany sú bezpečným miestom na zotavenie i utuženie zdravia
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Aj počas aktuálnej situácie sú Slovenské liečebné Kúpele Piešťany otvorené a pripravené poskytovať zdravotnú starostlivosť.

Liečebné domy a hotely piešťanského Kúpeľného ostrova ostávajú prístupné pre hostí, ktorí aj v týchto dňoch vyhľadávajú liečebné pobyty. „Ochrana zdravia našich hostí je pre nás na prvom mieste. Nakoniec, to je hlavný dôvod, prečo nás vyhľadávajú. K súčasnej epidemiologickej situácii pristupujeme s plnou vážnosťou a robíme všetko pre to, aby sa u nás cítili bezpečne,“ uviedol Tibor Haris zo spoločnosti Ensana.

Podmienkou pobytu je vstupný test na COVID-19. Hostia prichádzajúci na 7- a viac-dňové pobyty test absolvujú bezplatne, v prípade kratších pobytov je poplatok za test vo výške maximálne 20 €.

Do všetkých priestorov hotelov, reštaurácií, kaviarní aj wellness centier či liečebných domov majú prístup iba ubytovaní a teda testovaní hostia.

Kúpele Piešťany sú poctivo pripravené aj na neželanú situáciu prípadného zistenia ochorenia u svojich hostí. „Pre hostí s pozitívnym testom na COVID-19 máme v každom hoteli vyhradenú karanténnu izbu, následne sa riadime podľa pokynov Regionálneho Úradu Verejného Zdravotníctva,“ ubezpečil Tibor Haris zo spoločnosti Ensana.

Samozrejmosťou je pravidelná dezinfekcia priestorov, kontrola dodržiavania rozostupov a povinnosť neustáleho nosenia ochranných rúšok vo všetkých priestoroch, aj v exteriéri. Viac o podrobných opatreniach a priebehu ubytovania v hoteloch Ensana na piešťanskom Kúpeľnom ostrove nájdete na webstránke.

TS