dnes má meniny Urban
zajtra Dušan
25.5. 2022
"Štíhla a FIT po celý rok" (video)
Printer-friendly versionSend by emailPDF version
 
Dosiahni peknú štíhlu líniu a udrž si ju po celý rok. Tréningové jednotky z cvičebného DVD od Tiny Zlatoš Turnerovej prevetrajú nielen vašu kondíciu, ale aj svalový výkon. Cvičte bez pomôcok v pohodlí domova s naším DVD. 

Cvičebné DVD pre ženy Štíhla a FIT po celý rok je síce primárne určené pre vás milé dámy, ale ak by ste čírou náhodou nahovorili na cvičenie aj svoje drahé polovičky (pánov), tak si zanadávate spoločne. Prečo? Pretože tréningové jednotky sú náročné nie len na kondíciu (tá pánom žiaľ častokrát chýba), ale aj na svalový výkon. Veľkou výhodou je, že na tieto cvičenia nepotrebujete žiadne pomôcky, permanentky či drahé priestory. Postačí, ak si pripravíte tenisky, oblečenie, vodu a zariadenie, na ktorom si DVD budete prehrávať (počítač či DVD prehrávač). 
 
 
A hoci si pri cvičeniach dobre ponadávate, tak už asi tušíte, že mať krásnu postavu nie je vec skratiek či tajných trikov. Naše verné čitateľky veľmi dobre vedia, že bez kondície a výkonnej svalovej hmoty (ktorá je hladná po podkožnom tuku), nie je možné dosiahnuť ani štíhlu postavu, nie to si ju ešte udržať po celý rok. Každý kilogram svalovej hmoty, ktorý žena pomocou cvičenia naberie, je ako malý poklad, ktorý sa časom tisícnásobne zúročí. Pýtate sa prečo práve svaly? Pretože jediná hmota, ktorá na vašom tele dokáže spáliť podkožné zásoby tuku, sú svaly. Pomocou nášho efektívneho programu naštartujete vo vašom tele také mechanizmy, ktoré vám zdravé a prirodzené naberanie svalovej hmoty zabezpečia. Zdá sa vám to stále čudné? Tak si naštudujte nasledovné informácie. Čo ďalšie musíte mať pod kontrolou, aby sa krásna postava mohla stať skutočnosťou?
 
• Aké konkrétne cvičenia DVD obsahuje?
• Ako často je potrebné trénovať?
• Prečo sú práve svaly najcennejším majetkom na vašom tele?
• Aké ďalšie oblasti musíte mať pod kontrolou, aby sa výsledky dostavili v krátkom čase?
 
Viac informácii nájdete na: http://produkty.vladozlatos.com/cvicebne-dvd-pre-zeny.html

PR

MÁTE CHUŤ ZACVIČIŤ SI? ZÚČASTNITE SA SÚŤAŹE o DVD "Štíhla a FIT po celý rok"!

Napíšte nám na sutaz@mamatata.sk odpoveď na otázku: 

Prečo sú práve svaly najcennejším majetkom na vašom tele?
(informácie nájdete na: http://produkty.vladozlatos.com/cvicebne-dvd-pre-zeny.html)

VYHODNOTENIE

Správna odpoveď:

-jediná hmota, ktorá na našom tele dokáže spáliť podkožné zásoby tuku, sú svaly. 
-kilogramy tuku sú výsledkom slabej kondície (nedostatok sily, výdrže, vytrvalosti, dynamiky, rýchlosti), neadekvátnej výživy a neoptimálnej životosprávy
- iba vtedy, ak sa tieto kilogramy tuku vymenia za svaly, bude všetko v poriadku (esteticky aj zdravotne).
 
DVD vyhrávajú:
Andrea Jurková
Katarína Bendlová
Simona Pokrývková
Kika Drobná
Elna Kudrobová

Srdečne blahoželáme!!!