dnes má meniny Mikuláš
zajtra Ambróz
6.12. 2021
Gélové kapsuly Ariel Power riešia viac ako 900 možných výziev v oblasti prania, kombinujúc to najlepšie z malej a účinnej technológie pre jednoducho čistoskvejúcu sa bielizeň
Printer-friendly versionSend by emailPDF version
Gélové kapsuly Ariel Power riešia viac ako 900 možných výziev v oblasti prania, kombinujúc to najlepšie z malej a účinnej technológie pre jednoducho čistoskvejúcu sa bielizeň.
 

Značka Ariel nedávno oznámila skutočný prelom v oblasti prania, a to vďaka uvedeniu gélových kapsúl Ariel Power na trh, ktoré prinášajú doposiaľ najkoncentrovanejšiu čistiacu silu od Arielu. Vďaka patentovanému viackomorovému dizajnu a úžasnému zloženiu, ktoré spája čistiacu silu a účinnosť v jednej jedinej kapsule, prináša Ariel nový spôsob, ako jednoducho a úžasne vyprať oblečenie celej rodiny.

Výzva v oblasti prania: 900 kombinácií a ich počet stále narastá!

V dnešnom uponáhľanom svete robíme každý deň toľko rôznych vecí ako nikdy predtým. Riešime obrovské množstvo každodenných povinností a pri ich zvládnutí sa vysoká výkonnosť považuje za štandard.

V oblasti starostlivosti o bielizeň je to rovnaké – žiadne dve prania nie sú identické. V skutočnosti existuje ohromujúcich viac ako 900 možností prania, v závislosti od množstva pranej bielizne, úrovne jej znečistenia, množstva a typu škvŕn a kvality vody. Poznáme mnoho druhov škvŕn a pri bežnom praní bielizne môže obsah nečistôt dosiahnuť až 40 gramov. Preto nikoho neprekvapí, že hľadáme technológiu prania a čistenia, ktorá si účinne a dôkladne poradí pri každom špecifickom praní a vždy prinesie úžasný výsledok.

Malé, ale účinné riešenie

Gélové kapsuly Ariel Power sa s touto výzvou vyrovnávajú priamo. Po ôsmich rokoch vývoja a dôkladného testovania sa táto malá, ale účinná technológia presunula z laboratória do pračiek v domácnostiach, aby poskytovala výkon a pohodlie, aké očakávate od malej a účinnej technológie.

Juraj Králik, zástupca spoločnosti Procter & Gamble pre Českú republiku a Slovensko, vysvetľuje: „Dnes platí, že menšie je lepšie. Naše životy sa menia prostredníctvom stále kompaktnejších technológií, ktoré nám prinášajú účinné nástroje na zlepšenie života. Tak ako inovácie v iných oblastiach života, kde viacfunkčné technológie zlepšujú výkon s cieľom pomôcť vyriešiť naše každodenné starosti, aj my sme vyvinuli malé a účinné riešenie pre oblasť prania, ktoré zmení účinok prania podobným spôsobom. Gélové kapsuly Ariel Power prinášajú do prania výkon a pohodlie, aké očakávate od najnovšej technológie.“

Výsledok: nemožné sa mení na možné

Pri gélových kapsulách Ariel Power je ich účinok umožnený dizajnom. Úžasný trojkomorový systém mení nemožné na možné, pretože umožňuje účinnú kombináciu zložiek na úrovniach, ktoré sa predtým nedali skombinovať v tekutom alebo dávkovanom pracom prostriedku – tak, aby sa zložky udržali stabilné a oddelené, až kým sa s nimi nezačne prať. Obal kapsuly sa vo vode rýchlo rozpustí, čím sa aktivuje účinný, vysoko koncentrovaný prací prostriedok. Zloženie umožňuje pracej sile z jednej malej kapsuly poradiť si s jednou plnou práčkou špinavej bielizne a poskytnúť doposiaľ najlepší účinok prania od tekutého pracieho prostriedku alebo gélovej kapsuly Ariel.

Prelomové spojenie technológií prináša až trojnásobný účinok v jednom – dôkladné čistenie do hĺbky vlákien, ktoré odstraňuje škvrny, zachováva belosť a jas bielizne a poskytuje jej šetrnú starostlivosť, – vysoká koncentrácia aktívnych látok na jeden ml oproti Ariel tekutým pracím prostriedkom.

Gélové kapsuly Ariel Power uľahčujú pranie, pretože eliminujú starosti s dávkovaním: gélovú kapsulu jednoducho vložte priamo do zadnej časti bubna práčky, špinavú bielizeň poukladajte na kapsulu a nechajte kompaktnú kapsulu uvoľniť svoju čistiacu silu. 

  

Gélové kapsuly Ariel Power nájdete v predajniach v troch variantoch (Mountain Spring, Color & Style a Touch of Lenor Fresh) od 6,29 Eur pre balenie s 15 kapsulami. Zmeňte svoj spôsob prania a dovoľte bielizni držať tempo s vaším životným štýlom – a nie naopak. 

PR