dnes má meniny Mikuláš
zajtra Ambróz
6.12. 2021
Špeciálna starostlivosť pre namáhané vlasy
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Vaše vlasy potrebujú v období zimy i po nej špeciálnu starostlivosť, aby sa dokázali bez ujmy vysporiadať s nástrahami chladnejšieho počasia. Studený vlhký vzduch vonku, prekúrené miestnosti a čiapky na hlavách spôsobujú, že počas zimných mesiacov dostávajú poriadne zabrať. Nespoliehajte sa na to, že vaše vlasy už tú zimu nejako prežijú. Každé ročné obdobie má svoje špecifiká, ktorým by sa starostlivosť mala prispôsobiť. Poprední hairstylisti odporúčajú do pravidelného umývania vlasov ako účinnú prevenciu zahrnúť špeciálne výživné masky pre starostlivosť o namáhané vlasy. Jar tak privítate s korunou krásy žiariacou zdravým leskom.

Masky na vlasy TONI&GUY z radu Cleanse&Nourishement optimálne korešpondujú s jednotlivými stylingovými produktmi a dávajú vašim vlasom presne to, čo potrebujú, aby boli krásne zdravé a lesklé. Zároveň sú ideálnou voľbou pre dokonalú starostlivosť o vlasy počas celého roka.

PRAKTICKÝ TIP:
Či v zime či v lete, mnohé dámy sa v snahe dopriať vlasom čo najlepšiu starostlivosť dopúšťajú často aj omylov. „V rámci domácej starostlivosti o výživu vlasov si niektoré ženy vtierajú kondicionéry a masky až do vlasovej pokožky. Následne im vlasy pri úprave splihnú a sú ťažké. Správne je aplikovať tieto vlasové prípravky len na dĺžky vlasov od polovice smerom ku končekom. Doprajete im tak potrebnú výživu so zachovaním objemu účesu,” radí Lucie Molnárová, ambasádorka značky TONI&GUY a držiteľka niekoľkých medzinárodných ocenení v kaderníckych súťažiach.

  • Regeneračná obnovujúca maska

Intenzívna výživa pre jemnosť a lesk, to sú zásadné benefity špeciálnej obnovujúcej masky TONI&GUY. Hĺbková výživná receptúra preniká hlboko do vlasových vlákien pre ich rozsiahlu obnovu pri námahe farbením, melírovaním, pravidelným žehlením či kulmovaním. Chráni a obnovuje štruktúru vlasu do hĺbky aj po námahe v nepriaznivom počasí.

Kúpite v sieti DM Drogérií.

Doporučená maloobchodná cena: 9,99 EUR

 

Hĺbkovo vyživujúca maska pre hnedé vlasy

Hĺbková výživa pre zvýšenie lesku a intenzity farby. Špeciálna receptúra preniká do vlasového vlákna pre maximálnu hydratáciu a dlhotrvajúcu  jemnosť. Je vhodná pre prírodné hnedé i farbené vlasy.

Kúpite v sieti DM Drogérií.

Doporučená maloobchodná cena: 9,99 EUR

Hlboko vyživujúca maska pre blond vlasy

Intenzívna výživa pre zvýšenie lesku a sily farby. Špeciálna receptúra preniká do hĺbky, kde napomáha posilňovať  lesk pre maximálny účinok a rozžiarenie blond vlasov.

Kúpite v sieti DM Drogérií.

Doporučená maloobchodná cena: 9,99 EUR

Viac informácií nájdete na www.hairmeetwardrobe.sk a na Facebooku „TONI & GUY Hair Meet Wardrobe“.

PR