dnes má meniny Izidor
zajtra Miroslava
4.4. 2020
Oživte svoju dovolenku farbami
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Dovolenková sezóna sa začala a mnohí sa už nevedia dočkať zaslúženého oddychu a nových zážitkov. Vďaka veľkému množstvu farebných odtieňov produktov STABILO® si môžete svoje spomienky vyfarbiť svojimi obľúbenými farbami a uchovať si ich tak čo najdlhšie.

Všetky radostné udalosti a zážitky si zaznamenajte, kým ich máte čerstvo v pamäti. Zachováte tak autenticitu daného okamihu. Keď si ich po istom čase budete opäť čítať, vybavia sa vám spomienky jasnejšie. Text si môžete osviežiť zakomponovaním rôznych farieb. Spoločnosť STABILO® ponúka svoje obľúbené produkty vo viacerých farebných variantoch. Novinkou tohto roka sú pastelové odtiene, ktoré spestria každý okamih. Vďaka praktickým cestovným baleniam tak môžete mať svoje obľúbené produkty vždy kdekoľvek so sebou.

Cestovateľský denník

Či už ste si vybrali za cieľ dovolenky oddych pri mori alebo spoznávanie nových miest, určite na vás čaká množstvo nových zážitkov. Tie si môžete priebežne zapisovať do cestovateľského denníka. Nebojte sa s ním trochu pohrať a skúste si farebne odlíšiť jednotlivé dni alebo miesta, ktoré ste počas dovolenky navštívili. „Veľmi hravo pôsobí, pokiaľ sa do písania zakomponujú farby. Rôznym pocitom alebo zážitkom môžete priradiť konkrétnu farbu, ktorou ich budete zaznamenávať,“ odporúča Petra Slouková, marketingová manažérka spoločnosti STABILO®. Pre kreatívny výsledok odporúčame vyskúšať fixky STABILO Pen 68, ktoré sú dostupné v 47 odtieňoch, z toho v šiestich fluorescenčných. Klasický šesťhranný dizajn signalizuje už na prvý pohľad kvalitu značky STABILO. Kvalitné pigmenty zaručujú výrazné a sýte farby. Táto prémiová fixka s vláknovým hrotom a intenzívnymi farbami je ideálna na silné čiary a veľké plochy.

Dôležité udalosti môžete farebne odlíšiť napríklad pomocou zvýrazňovačov STABILO BOSS ORIGINAL, ktoré vďaka STABILO® Anti-Dry-Out technológii vydržia bez vrchnáka až 4 hodiny bez vysychania. Na výber je 15 odtieňov, 9 klasických fluorescenčných farieb na jar rozšírilo 6 trendy pastelových odtieňov, ktoré evokujú jemnosť a uvoľnenosť. Ďalším oceňovaným bonusom je ekonomický a ekologický aspekt. Až zvýrazňovač STABILO® BOSS Original dopíše, nie je potrebné kupovať nový, ale stačí ho jednoducho doplniť novou náplňou. STABILO tak šetrí životné prostredie.

 

Návrat ku klasike

Našou prirodzenosťou je zdieľať svoje zážitky so svojimi najbližšími. Väčšinou na to využívame sociálne siete, kde sa radi podelíme so svojimi emóciami a fotkami. Avšak čoraz viac ľudí znovu objavuje čaro posielania pohľadníc, ktoré nemusia byť vôbec nudné. Stačí keď použijete viacero farieb alebo skombinujete text s originálnou kresbou. „Pohľadnice však nemusíte posielať iba svojim najbližším, ale môžete ich poslať aj sebe. Z niektorých destinácií príde pohľadnica až keď ste už dávno doma. Pripomenie vám tak príjemné chvíle a navyše si ju môžete uložiť medzi suveníry z dovolenky,“ radí Petra Slouková.

Vďaka praktickému cestovnému baleniu môžete mať obľúbené linery STABILO point 88 vždy poruke. Vďaka svojmu šesťhrannému dizajnu s bielymi pruhmi sú nezameniteľné. Ich hrot je zasadený v kovovom puzdre a vydržia dlho bez vrchnáku, a nevysušia sa. V súčasnosti je STABILO point 88 k dispozícii v 47 farbách, z toho v šiestich neónových a 8 pastelových. Medzi linermi patrí k európskej jednotke a je ideálny pre školákov, študentov aj profesionálov. Sú vhodné na písanie, kreslenie, vyfarbovanie alebo tvorenie.

Zaujímavosti:

Viete, že v priemere sa v roku 2016 na celom svete každú sekundu predalo viac ako 6 kultových jemných linerov Point 88 a viac ako 2 fixky Pen 68?

Viete, že STABILO BOSS Original je európskym zvýrazňovačom číslo jedna? V roku 2016 sa ho každú sekundu predali v priemere viac než 2 kusy.

PR