dnes má meniny Ivica
zajtra Albína
15.12. 2018

Pečieme s Katkou Brychtovou

Po, 02/05/2018 - 10:20 — mamatata

Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Asi nám dáte za pravdu,
že overené recepty na sladké a slané pochúťky odovzdávané z generácie na generáciu sú doslova rodinným pokladom. A v rodine známej televíznej a rozhlasovej moderátorky
Kataríny Brychtovej sa presne takýto poklad nachádza.

Osvedčené recepty na koláče
a iné dobroty od starej mamy, svokry, na vianočné sviatky alebo len tak na maškrtenie po nedeľnom obede, to všetko objavíte v novej knihe Moje sladké radosti.

V knižke sa dozviete aj to, ako sa Katka k receptom dostala a čo pre ňu znamenajú.

Ak máte radi sladké a vychutnávate si pečenie pre vašich blízkych, novú kuchárku Moje sladké radosti od Kataríny Brychtovej si obľúbite na prvé ochutnanie. 

Moje sladké radosti

Orechovo-čokoládová torta, krémeše, brownies, pusinky či lahodné pagáčiky... To sú len niektoré z receptov, ktoré nájdete v novej knihe Kataríny Brychtovej Moje sladké radosti.

Katka prezradila, že rovnako rada, ako koláče je, ich aj pečie. Miluje výmeny receptov s kamarátkami a príprava poctivých dobrôt overených časom či skúšanie súčasných moderných receptov je pre ňu záľubou a relaxom.

Nazrite do niektorej z kapitol kuchárky Moje sladké radosti a objavte dezerty pečené i nepečené, domáce aj svetové.

Katkine (nielen) sladké radosti dopĺňajú aj recepty získané na cestách doma i v zahraničí a slané chuťovky.

Dobroty z knižky hravo pripravíte z bežne dostupných surovín a zvládne ich aj gazdinka – začiatočníčka.

Upečte si s Katkou Brychtovou dezert, po ktorom si oblíže prsty celá vaša rodina.

= recepty z knihy nájdete aj v rubrike Recepty mamatata
 

O autorke

Katarína Brychtová je známa televízna a rozhlasová moderátorka. Diváci ju poznajú predovšetkým z relácií Pošta pre teba, Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou alebo Naj dedinka Slovenska.

Pôsobí aj ako dabingová herečka, stelesnila známe postavy ako Rachel v Priateľoch či Susan v Zúfalých manželkách. Vo voľnom čase veľmi rada pečie, najmä pre svojho manžela a dve dospelé deti. Aj preto pripravila zbierku receptov Moje sladké radosti. Čitateľom v siedmich chutných kapitolách ponúka recepty na výborné domáce koláče a (nielen) sladké pochúťky. 

Autor: 
Katarína Brychtová
Vydavateľ: 
Fortuna Libri, 112 strán, 2017