dnes má meniny Edmund
zajtra Bibiána
1.12. 2020
Účinný boj so soplíkom
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

V jesennom a zimnom období nie je nádcha spojená s upchatým nosom ničím výnimočným. Dôležité však je, že existujú spôsoby, ako s ňou skutočne výnimočne bojovať.

Unikátny 2v1 inhalátor C102 Total od OMRON kombinuje v jednom prístroji výhody inhalovania a unikátnej nosnej sprchy. Nosná sprcha uvoľňuje a lieči upchatý nos, a to rýchlo, zdravo a efektívne! Keďže sú horné a dolné dýchacie cesty prepojené, je dôležité udržiavať prostredie nosa čisté a bez baktérií. V boji s baktériami pomáha práve pravidelné oplachovanie nosa, ktoré ovplyvňuje aj to, aby sa obyčajné prechladnutie nevystupňovalo do ťažších zdravotných problémov. Inhalátor s nosnou sprchou pomáha aj pri príznakoch alergie a zlepšuje dýchanie tým, že znižuje zápal v nose.

S novým a šikovným inhalátorom ľahšie zvládnete nádchu či alergiu, a to počas všetkých ročných období. Unikátna nosná sprcha pomôže aj pri dráždivom kašli alebo respiračných problémoch. Celková terapia s nosnou sprchou trvá len 30 sekúnd, vytvára jemnú hmlu a uvoľňuje nos s pomocou fyziologického roztoku alebo určenej minerálnej vody efektívnejšie, ako iné, chemické liečivá. V prípade použitia inhalátora samostatne oceníte najmä boj s ochoreniami dolných aj horných dýchacích ciest. Inhalátor využíva silu tekutého liečiva, ktorý transformuje na aerosól s malými časticami, ktorý ľahko dopraví liečivé častice hlboko do pľúc. Upchatý nos či kašeľ už nebudú mať šancu a vy sa môžete vyliečiť jednoduchšie, zdravšie a efektívnejšie! Inhalátor s nosnou sprchou je určený ako pre dospelých, tak aj pre deti, ľahko sa používa a čistí. Doprajte sebe a svojej rodine povinnú výbavu do domácej lekárničky za odporúčanú cenu 59,90€. Nový inhalátor s nosnou sprchou nájdete v lekárňach a vo výdajniach zdravotníckych potrieb.

Viac informácií nájdete na stránke: www.inhalovanie.sk.

PR