dnes má meniny Drahomíra Mário Sára
zajtra Dalibor
19.1. 2021
Na vianočnom stole nesmú chýbať sušienky prevoňané škoricou (PR)
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Je predvianočný čas, vy sa so svojimi milovanými prechádzate vianočnými trhmi a z každého rohu vonia škorica. Neexistuje iná vôňa, ktorá by bola s Vianocami natoľko spätá. A práve škorica je špeciálna ingrediencia vianočnej edície sušienok Opavia Zlaté, ktorými si môžete spríjemniť sviatočné chvíle s rodinou. 

Esíčka z rady Opavia Zlaté so škoricou- Tradičná pochúťka vo vianočnom šate

Len málo vecí na svete si vychutnáte pri čaji alebo káve tak ako Esíčka. Obľúbená pochúťka je súčasťou rodinných stretnutí už desiatky rokov. Bežné balenie obsahuje 2 typy sušienok- kakaové a škoricové. Špeciálna vianočná edícia ale ponúka len tie svetlé škoricové, aby ste pri privoňaní okamžite zacítili kúzlo Vianoc.

Opavia Zlaté Ovsené so škoricou - Škoricové potešenie k raňajkám aj k desiate

Milujete škoricu a chcete vyskúšať niečo nové? Radi raňajkujete alebo desiatujete cereálie? Ochutnajte nové Ovsené- sušienky z pšeničnej múky a celozrnných cereálií s jemným škoricovým nádychom. Vaše raňajky alebo desiata vám vďaka škorici hneď pripomenie, že Vianoce už klopú na dvere.

Opavia Zlaté Sušienky so škoricou a a klinčekmi- Vianočná sušienková harmónia škorice, medu a klinčekov

Ak máte Vianoce spojené okrem škorice aj s vôňou klinčekov a chuťou medu, sú tu pre vás Opavia Sušienky so škoricou a klinčekmi. V kombinácii s Esíčkami ide o sladké potešenie, ktoré učaruje ako vašej rodine, tak aj každej návšteve. A kedy inokedy sa so svojimi najbližšími stretnúť a trošku hrešiť než v predvianočnom čase...

PR