dnes má meniny Terézia
zajtra Vladimíra
15.10. 2019
Do boja s jarnou únavou
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Blíži sa jar, mrazivé rána a studené večery sú čoskoro minulosťou. Nejaký čas sa však ešte musíme popasovať s jarnou únavou!

Podporte svoj potenciál, načerpajte energiu a nedajte sa zvábiť leňošením. Poriadnu vzpruhu v tomto období vám môže poskytnúť málo známy superantioxidant.
Volá sa karnozín a je to 100% prírodná, telu vlastná látka. Organizmus si ju produkuje sám, no s pribúdajúcim vekom schopnosť jeho syntézy klesá – po štyridsiatke už výrazne.

Tento výnimočný antioxidant sa nachádza vo výživovom doplnku Karnozín EXTRA od spoločnosti CarnoMed. Je to šesťzložkový prípravok s prírodným zložením. Okrem karnozínu (125mg v jednej kapsule) obsahuje L-karnitín, koenzým Q10 a vitamín E. Jedinečnú kombináciu dopĺňa extrakt z čučoriedok a z plodov vínnej révy (resveratrol).

Karnozín EXTRAposkytuje bunkám silnú antioxidačnú ochranu pred vplyvmi voľných radikálov. Spomaľuje prejavy starnutia a pomáha organizmu dostať sa do dobrej psychickej i fyzickej kondície.

Odporúča sa podávať pravidelne po dovŕšení štyridsiatky za účelom zvýšenia vitality. Užívajte ho, najmä ak sa chcete vitálni a fit dlhodobo udržať.

Doplnok stravy zoženiete na www.carnomed.sk.

PR