dnes má meniny Drahomíra Mário Sára
zajtra Dalibor
19.1. 2021
Užite si Veľkú noc z pohodlia domova
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Veľká noc už klope na dvere a je čas a na ňu patrične pripraviť. Vďaka pohodlným a bezpečným nákupom online nemusíte ani vyťahovať päty z domu a tú pravú veľkonočnú atmosféru si dokážete navodiť z pohodlia pohovky.

Pustite sa do pečenia

Regály v potravinách tieto dni často zívajú prázdnotou. V e-shopoch ale nájdete ingrediencie na pečenie od výmyslu sveta. Či už je to droždie, múka, kandizované ovocie alebo mleté orechy. Vašu objednávku si navyše môžete nechať poslať až ku dverám. Vďaka online nákupom surovín vášmu veľkonočnému pečeniu či vyváraniu už nič nebude stáť v ceste a veľkonočný baránok alebo punčové rezy budú zdobiť váš slávnostný stôl aj tento rok. Pre tú pravé rodinnú zábavu skúste zapojiť do pečenia aj deti.

Výzdoba musí byť

Obchody s dekoráciami sú v súčasnosti zavreté, ale internet nezatvoríte nikdy. V online obchodoch nájdete všetky veľkonočné ozdoby, s ktorými si doma navodíte tú pravú sviatočnú náladu. V e-shopoch na vás čakajú ozdoby na stôl či okná, kvetinová výzdobu, ozdobné bahniatka, zajačiky, kuriatka alebo korbáče. Všetko, po tom vaše srdce túži, máte na dosah kliku myšou.

Zabavte deťúrence

Zatvorené sú aj školy a vaše ratolesti po niekoľkých týždňoch doma už určite nevedia, čo od dobroty. Môžete ich zapojiť do pečenia a vešania ozdôb alebo ich môžete rovno zapojiť do tvorby kraslíc. Ak sa bojíte, že s krehkými škrupinkami by si vaše deti nerozumeli, online nájdete aj širokú ponuku umelých vajíčok na vymaľovávanie. Ako poistku si objednajte aj novú spoločenskú hru, pri ktorej sa určite zabaví celá rodina.

Pri nakupovaní online nezabúdajte na obozretnosť. Nakupujte len v obchodoch s certifikátom Overené zákazníkmi alebo cez Heureka Košík. Pamätajte na to, že v súvislosti s koronavírusom bola dočasne zrušená platba na dobierku. Pri preberaní zásielok vždy noste rúško.

TS

foto Impresa Art