dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022
Povinná detská výbava
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Aký prípravok zvoliť pre dôkladnú, no šetrnú hygienu citlivých detských rúk? Dva žabkové produkty pre perfektnú hygienu by nemali chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi. Zídu sa každej ratolesti, ktorý sa hádam už onedlho dostane späť do svojej školy či škôlky.

Chráňte detské rúčky pred baktériami zdravšie a vhodnejšie s pomocou Jemného tekutého mydla na ruky Bupi KIDS s prírodnou ochranou, vyvinutého špeciálne pre deti. Tekuté mydlo od Bupi dôkladne očistí od špiny a zároveň ruky prirodzene chráni vďaka extraktu zo šalvie lekárskej, ktorá na pokožku pôsobí jemne dezinfekčne a protizápalovo. Neobsahuje žiadne parafíny, parabény, éterické oleje, alkohol ani farbivá. Mydlo je dermatologicky testované a vďaka jemnému zloženiu vhodné na každodenné použitie všetkými členmi rodiny. Ulahodí vám príjemná Bupi fruti vôňa. Praktický dávkovač umožní dieťaťu samostatnú „obsluhu“. Jemné tekuté mydlo na rukyso šetrným zložením zoženiete v drogériách a v bežnej obchodnej sieti. Vhodné pre deti od dvoch rokov.

Do detského ruksaku nezabudnite pribaliť nový Antibakteriálny gél na ruky Bupi KIDS. Zíde sa ako povinná výbava na očistenie pokožky rúk bez použitia vody kedykoľvek počas dňa. Gél na báze alkoholu citlivé detské rúčky bezpečne dezinfikuje, pridaný alantoín ich regeneruje a ošetruje. Výťažky zo šalvie lekárskej a ľalie bielej zvyšujú dezinfekčný účinok prírodnou cestou a súčasne ruky chránia pred vysušením a podráždením už počas čistenia.

www.bupi.sk  

PR