dnes má meniny Gejza
zajtra Tamara
25.1. 2022

Inšpirujte sa našimi tipmi z radu Deluxe, ktorý nájdete v predajniach Lidl. Lahodné pralinky strieda čokoláda s kúskami ovocia, prémiové ovocné čaje dokonale doplní med a pre milovníkov Talianska je tu pesto a jedinečné bezvaječné cestoviny.

Hoci si väčšina z nás myslí, že macaronky pochádzajú z Francúzska, historici sa nevedia zhodnúť. Či už pôvodný recept pochádza z Perzie alebo ho vymysleli a do krajiny Galského kohúta doniesli dve karmelitánske sestry žiadajúce o azyl, na tom zrejme nezáleží. Podstatné je, že za jedinečným dezertom nemusíte ďaleko cestovať.

Či už ste fanúšikom horkej, mliečnej alebo bielej čokolády, na svoje si prídu aj tí najnáročnejší. Kombinácia jemne kyslastej chute malín v kombinácii s kvalitnou čokoládou je pôžitok každého labužníka. Maliny sú navyše vynikajúcim zdrojom vitamínu C, B1, B2, B6 a kyseliny listovej. Zdravú Deluxe pochúťku nájdete iba v Lidl.

Vedeli ste, že kvalitná Himalájska soľ je zdravšia a čistejšia alternatíva klasickej kuchynskej soli? Jej priaznivé účinky sú známe dlhé roky a to práve vďaka svojim liečivým a detoxikačným účinkom.Inšpirujte sa zázračným ochucovadlom, ktoré aktuálne nájdete v špeciálnom rade Deluxe v predajni Lidl.

Ani v tej najmenšej kuchyni nemôže chýbať varná platňa, či už ako súčasť sporáka alebo zabudovaná do pracovnej dosky. Či už sa prikláňate skôr k indukcii alebo plynu, alebo dávate prednosť sklokeramickej varnej platni so sálavými platničkami, máme pre vás niekoľko postrehov odborníka. Vývoj je totiž taký rýchly, že každý typ ponúka oveľa viac, než by ste čakali. 

Práčka je domáci spotrebič, bez ktorého sa život takmer nezaobíde. Ak si vyberiete dobre, budete mať verného pomocníka na dlhé roky. Ako sa však zorientovať v množstve ponúk a nepodceniť to, čo je dôležité? A čo ak potrebujete ušetriť každú minútu?

Tiež milujete ten pocit čerstvo vypranej bielizne, ktorá vonia, je mäkká a nepokrčená? A keď sa po blahodarnom kúpeli necháte objímať osuškou takou nadýchanou ako v luxusnom hoteli? Poznáme tajomstvo, ktoré zaručí, že takto budú vaše textílie vyzerať po každom praní.

Starostlivosť o bielizeň je nikdy nekončiacou rutinou. Aj tak si zaslúži našu pozornosť. Napokon, bielizeň je naša druhá koža. Kto by sa nechcel cítiť dobre, keď sa ráno oblečie do čistého? Alebo sa po náročnom dni večer zachumlá do bezpečia mäkučkých perín? Niekedy však bielizeň čisto len vyzerá. Môžu v nej aj po vypratí zostať baktérie, kvasinky a iné škodlivé mikroorganizmy. Najmä ak periete na nízkych teplotách. Máme pre vás ale riešenie.

Teflónové panvice, sklokeramické varné dosky, exkluzívne mramorové krytiny či moderný drevený nábytok... Táto skupina nemá na prvý pohľad nič spoločné, avšak to len dovtedy, kým nedôjde na čistenie. Všetky spomenuté materiály si totiž vyžadujú osobitnú starostlivosť, keďže nesprávnou údržbou ich možno ľahko a nenávratne poškodiť. Ako na to? Poradíme vám...

Výkonnostný tréning? Zápas? Nielen každodenný život, ale najmä šport a outdoorové aktivity prinášajú škvrny, pot a často aj nevábne vône. Ako udržať športové oblečenie v perfektnom stave? Máme pre vás tri jednoduché pravidlá, ktoré podľa odborníkov predĺžia život vašim športovým outfitom.